קונסולת רטרו

קונסולת רטרו

אנשי רטרו ביט חזרו עם מערכת משחקי רטרו חדשה לגמרי, מערכת המשחקים רטרו, הזמינה להזמנה מראש כעת. קנו אותו אם אתם מחפשים מערכת גיימינג רטרו להנאה בבית, בעבודה או אפילו בדרכים עם חברים ובני משפחה.

אמולטור קונסולת רטרו מבוסס ROM ורישיון ROM מורשה רשמית למגוון רחב של משחקים קלאסיים, כגון Super Mario Bros. 2, Donkey Kong Country, Mario Kart ועוד רבים וטובים.

למי שרוצה עוד להיטי רטרו

המהדורה הקלאסית של NES היא הקונסולה הראשונה של נינטנדו שמציגה 30 משחקים. נינטנדו פגעה בעצבנות עם המהדורה הקלאסית של SNES והצלחת המכירות שלה בהחלט תחייה את קונסולת 16 הסיביות שלה, אך היא לא מאכזבת. המכונה המעוצבת להפליא הזו הגיעה עם 21 משחקי SNes, כולל Super Mario Bros. 2, Donkey Kong Country, Mario Kart ועוד רבים וטובים. קרא את הסקירה שלנו למידע נוסף על הקונסולה ותכונותיה, כמו גם את רשימת המשחקים המלאה שניתן לרכוש.

אתה לא יכול לצפות להדמיה מושלמת

אבל PocketGo יתעדכן עם ה- rg350 וזה אחד הקונסולות הראשונות שעושות את זה כמו שצריך. ROMs יכולים לפעול עליו, אשר נתפס כעליית מדרגה גדולה מהמהדורה המקורית NES הקלאסית ושיפור עצום ביחס לקודמו. בקיצור, רטרו קאד הוא צעד בכיוון הנכון עבור רטרו ביט להשיג תפקיד קבוע בשוק. Super Nt הוא מעט יקר יותר מהמהדורה המקורית Super NES Classic, אך מבחינתנו זה צעד בכיוון הנכון עבור החברה.

פלייסטיישן קלאסיק

הוא כל מה שאי פעם תרצו בקונסולת רטרו, וחבל שמשחקי ה- RF350 N64 עדיין לא יכולים לחקות. כמובן, אנשים מסוימים יכולים לפתח גרסה משלהם למשחק, אך עבור קונסולה שיכולה לחקות את משחקי הרטרו, אנו מדברים על להיכנס להרבה בעיות. ה- RG350 יקר מכדי לשקול כמה אנחנו יכולים לשחק איתו, אז חבל שהוא עדיין לא יכול לחקות את כל משחקי N 64 שלנו.

הדבר הנהדר הוא שכל קונסולת רטרו זקוקה לקלאסיקות שלה, ורובנו לא קונים את רוב קונסולות המשחק הרטרו שמשחקות כותרות אולדיז במשך שעות על גבי שעות.

בקרי שבתאי וג’נסיס מפתיעים לטובה

וזה תמיד מדהים שיש אפשרות אלחוטית, אך אם ברצונך להשתמש ב- Sega Ultimate כבקר שלך, תוכל לחבר אותה לטלוויזיה שלך (מה שמחזיר אותי ל השוואת Hyperkin Supaboy לרגע). כשאתה משחק על קונסולת רטרו אתה צריך לשחק איתו, אז זה תמיד היה מדהים שיש אפשרויות אלחוטיות.

אז השימוש בקונסולת הרטרו של סוני זה כמו להיכנס לנתיב הזיכרון, דומה למה שחוויתם עם SNES Classic ו- NES Classic Mini, אבל עם כל מה שהיה לפלייסטיישן להציע לפני 20 שנה ומעלה. החיסרון הגדול של NES Classic הוא שהוא זמין רק בצבע אחד ורק לזמן מוגבל.

ככל שעולם המודלים לקונסולות גדל מיום ליום, החלטנו לשמור על המדריך הזה נגיש יותר ובחרנו את קונסולות הרטרו הטובות ביותר שמוכנות לשחק מיד. לפני שתתחיל, הנה כמה הוראות מהירות לבדיקת כל המשחקים שבחרת.

אתה אמור להיות מסוגל למצוא אותם באלקטרוניקה מ- Target או Walmart, בהתאם לזמינות. אתה יכול גם למצוא כמה משחקי רטרו מיוחדים בחנויות עצמאיות כגון GameStop, Target, Walmart או אפילו בחנות המשחקים המקומית שלך.

אם תשנה את בחירת המשחק המוגדרת כברירת מחדל

פלייסטיישן קלאסי עשוי להיות שווה את זה, אבל להתעסק בקונסולת רטרו זה אחלה בשבילך. אם אתה נאבק בבאגים נוסטלגיים או שיש לך תשוקה מסוימת למשחקים נדירים, ה- Playstation Classic יכול לספק את הגעגוע שלך.

למרבה הצער

לקונסולת הרטרו הזו אין הרבה מה להציע מבחינה ויזואלית, והיא לבנת פלסטיק שחורה וגושית עשויה מחריץ מחסניות משנות ה -90 והכל. זו קונסולה ניידת גדולה מדי לכיס, אבל אתה עדיין יכול לשחק בה אלוף רטרו ארקייד משנות ה -80 אם בר מזלך שיועבר חזרה לשנות התשעים, עם כל פסולת הפלסטיק – פלסטיק שחור – שלך חריץ למחסניות.

אנו מסבירים גם כיצד קונסולת משחקים פלאגין שונה מקונסולת המשחקים הרטרו שכבר קיימת. מובן, שיש הרבה בלבול לגבי ההבדל בין משחק פלאג-אין לקונסולות רטרו.

ה- NES Classic

הוא הראשון שמגיע ישירות מהחברה שייצרה את ה- NES המקורי, נינטנדו. היו בעבר קונסולות רטרו, כמו סדרת Atari Flashback, אך זו חדשה הרבה יותר מקונסולות אלה. זוהי קונסולה רטרו ידנית משנות השמונים שיכולה לשחק מבחר אוסף של משחקים מדומים מתוך אוסף המשחקים הקלאסיים של נינטנדו. בניגוד ל- SNES Classic Mini, נינטנדו למעשה אימצה את החומרה שלה והעמיסה אותה לתקע – לקונסולת המשחקים. מדובר בגרסה קטנה בהרבה של הקונסולה מקודמתה, ויש הרבה הבדלים בינה לבין NES Mini הקלאסית.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *