ערכה לאבא חדש

יש לאסוף ולארוז 10 פריטים לפני שאתה מרכיב ערכת הישרדות של אבא חדש. קופסאות כחולות מספקות מידע נוסף על חלק מהדברים האלה, ולכן הם לא כל כך ברורים. לחלק מהפריטים הפופולריים יותר שהם כיפיים וגם פרקטיים, עיין ברשימת הפריטים שלנו ותהנה מתוויות החובה שלנו.

שטיפת ידיים בכיור עדיפה, אך טיפה של חומר חיטוי בהתזה יעזור אם אין זמן ללכת לכיור. אבות אינם מופיעים בלילה כאשר הם זקוקים לשינה ללא הפרעה, ולכן זוג טוב אטמי אוזניים קצף נוחים הוא שימושי להטבעת קריאות הזנה מספר 2.

חטיפים בריאים כמו אגוזים, שוקולד מריר ופירות הם חיוניים בכל ערכת הישרדות לאבות. יש גם מקלות שוקולד לשפתיים לשים עליו, כולל כזה שעושה בדיחות על אימוג’ים של קקי וחיתולים מלוכלכים כשהוא נכנס.

לאבא בפעם הראשונה

הסט הזה יעזור לו להתיישב בהורות שלו. תפקיד ולעודד אותו לזמנים הטובים שלפנינו. מושלם ליום האב (שלא לדבר על מקלחת תינוקות כדי להודיע על הגעתו כאבא), ערכת ההישרדות החדשה של אבא מהנה ופונקציונלית. אתה יכול לקנות סלסלת מתנה שהוכנה מראש עם סט זה של דברים מעשיים וכיפיים, או להכין עבודות יד פשוטות ומהנות בעצמך.

יום האב

הוא הזמן המושלם להראות לאב חדש שמתנה ייחודית ושימושית חשובה לכם. השתמש בטושים כדי להתאים אישית שומר צמחים ולהשאיר פתק לבעלך על איזה אבא נהדר. אחרי כל חוסר השינה שאיבד, יהיה לו מחזיק צמח זכוכית לאפו ולאוזניים כדי לשמור על מסגרתו מוכנה להאכלה בשעות הלילה המאוחרות והליכות בבוקר מוקדם.

מצד שני

אתה יכול להוסיף כרטיסי מתנה של אמזון, וולמארט וטארגט כדי שאבא יוכל להשיג צעצועים פונקציונליים וזולים, מוצצים וטבעות בקיעת שיניים לתינוק. טיול בספא, שיעור יוגה, סרט (אם אתם יכולים להרשות לעצמכם) או דיסנילנד הם המתנה המושלמת לאבא רגוע. אתה יכול ליצור את ערכת ההישרדות החדשה של אבא לעצמך, לבעלך או לחבר שלך ואפילו לזרוק כמה כרטיסי מתנה לחנויות האהובות על בעלך כי כל אבא ראוי שיאהבו אותו.

למצוא את המתנה המושלמת לאב טרי, במיוחד לאבא בפעם הראשונה, עשוי להיראות קל. כמו אמהות חדשות, הן שם כדי לגרום להן להרגיש קצת יותר מיוחדות.

להיות אבא

הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של גבר, אז הראה לו את תמיכתך על ידי הפתעתו עם ערכת ההישרדות המושלמת של אבא. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הפריטים הפופולריים ביותר בערכה זו ולראות דוגמאות להשראה. הדפיסו רשימת קניות להדפסה בחינם וחסכו זמן עם תוויות עיצוב מראש.

מוצרי תינוקות הם המתנה המושלמת לאב חדש במקלחת לתינוקות או ביום האב

התחל את ההרשמה שלך באמזון והוסף מתנות חדשות לאבא כשתהיה מוכן לפגוש את הקטנה שלנו. אמבט לתינוק הוא אידיאלי אם אתם מתכננים את הדרך המעשית וזקוקים למיכל גדול.

תן לאבא הטרי בחייך כמה ספרי ילדים שלא משגעים אותו. הנה רשימת ספרי הלוחות הטובים ביותר לתינוקות שהוא אוהב לקרוא בקול רם. ספרים אלה הם המתנה המושלמת לאב חדש ויגרמו לקטן שלו לצחקק עוד שנים רבות.

זה פונקציונלי וחמוד להוסיף לערכת הישרדות של אבא חדשה, אז דאגו להכין את הבחור שלכם עם הכלים הדרושים להתמודד עם כל סיטואציה בהורות. קדם את הקשר בין אבא לתינוק על ידי רכישת ספר תמונות או ספר לוח שעוצב במיוחד עבור אבות חדשים.

אנו מצפים לראות את העתקים שלך של ערכה זו באינסטגרם תחת ההאשטאג # mommyconvos. אחד הדברים בערכת האבא החדשה הזו לבעלי הוא שהוא לא מרגיש כלול. זו הדרך המושלמת להודיע לו שהוא חלק מזה.

לאחר שהרכבתי רשימת רעיונות

הגעתי למתנה קטנה לבעלי המדהים ונולדה ערכת הישרדות חדשה של אבא (שום משחק מילים נועד). ניסינו להישאר יחד והסרנו כמה דברים שלא היינו צריכים. כמו כן, רציתי לוודא שיש דרך נחמדה לכתוב הודעות ודברים בערכה, אז יצרתי תדפיס שניתן להוריד לשימוש אישי.

תאמין לי כשאני אומר שחיפשתי באינטרנט ערכת הישרדות של אבא חדש כדי להתמודד עם הלחץ להיות הורה חדש. כולנו מבינים את המתח שיש לך ילוד, במיוחד כשזו הפעם הראשונה. כאמא ואמא, רציתי לוודא שבעלי המדהים יודע שהוא חלק מזה.

כשמדובר במתנות לאב חדש

זה לא מתוק יותר מכתב עת מיוחד בשם A Letter to You. עם חיתולי חיתולים ומתנה מושלמת למקלחת לתינוקות באמצעות העצות המהירות של גוגל, אנו מלווים אותך כאבא טרי במהלך המסע שלך. אמהות טריות ממלאות את ספרי ציוני הדרך בתיעוד של צמיחת התינוק וזיכרונותיה היקרים הראשונים בדרך.

כאבא, אתה עשוי לחשוב שאתה לא זקוק למנשא כי יש לך זרוע. הם טובים בביצוע משימות יומיומיות ביד אחת, אך שחרור אחר לדברים יכול להיות מסובך.

הדבר האחרון שאתה צריך בטיול היומי שלך הוא פנצ’ר או קלקול בסמטה שמאחורי העגלה. צמיגים מלאי אוויר מבטיחים נסיעה חלקה, ובחלק מהדגמים יש צינורות פנימיים המדממים במהירות.

טרקלין עץ עץ של Allbirds הדבר הנהדר בכך הוא שיש תלוש שעליו הוא יכול ללבוש בבית או בחוץ. הוא זקוק למבשלה קרה, ואב תשוש מגלה כיצד להשתמש בה. הוא טוחן את הקפה האהוב עליו, מכניס פילטר נירוסטה למכונה ושופך את הקפה הטחון למים.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *