מתנות לידה

מתנות לידה

עם כל שמחת החג שמגיעה עם ערימות של מתנות לקטנים שלכם, אנחנו כאן כדי להמליץ על המתנות המוארות ביותר של העונה. חרגנו מעבר למתנות הרגילות כגון קבלת שמיכות וחיתולים, עם רעיונות שימושיים וייחודיים למתנה שבוודאי ישמחו. תינוקות אולי לא מבינים באיזו עונת חג מולד מדובר, אבל הם מבינים שהם לא רוצים לקנות מתנות רק בגלל שזה מקסים לראות אותם קורעים מתנה עטופה.

כשאתם נותנים מתנה לאם של ילדכם

כדאי לשקול לשכפל תמונה ממוסגרת שלה עם תעודת מתנה עם שמה. ילדים חוסמים את סטטיסטיקת הלידה שלהם ואת שמותיהם ומתאימים אישית את המתנה באמצעות המתנה שלהם. מלא אותו בתמונות של אמא בשמלת בית החולים, תמונה של התינוק ופתק מאמא.

קישוטים עם תאריך לידתו של ילדך וטביעות רגליים הם מתנה טובה כשאתה מסיים את האימוץ בתקופת חג המולד. תוכלו לשלוח קישוט שאינו ספציפי לילד הלידה שלכם, אך ילדיכם יידעו שזה בשבילם.

כמובן שזה נחמד לתת לאמהות לעתיד דברים שהם נרשמו אליהם ושהם יצטרכו וישתמשו בהם

אבל אתה גם רוצה לתת להם משהו אחר, משהו ייחודי. כמתנה נלווית, עליכם לקנות כרטיסי חג ריקים או מכתבים ולכתוב פתק לילדכם או לאם. למרות שלא תתן לאמך ספר כתוב, זו מתנה מכל הלב שהיא בוודאי תאהב. הגעת למקום הנכון ואני מבטיח לך שתהיה כל כך אסיר תודה ברגע שילדת את התינוק שלך. זה אולי לא המתנה הכי מתוקה בשבילך, אז אל תשכח את זה עבור אמא המצפה שלך.

אם אתה יכול, זו מתנה שכל אם טרייה תשמח לקבל מבעלה או בן זוגה. אתה יכול לתת או לקנות משהו בעבודת יד – אבל אתה בהחלט יכול להכין מתנה בעבודת יד לבעלך, לבן הזוג או אפילו לילד או לאם.

לידת תינוק

היא גם עניין של לידת האם, ולכן מתנה יכולה להיות דרך מתחשבת לזהות מה האם חווה. חשוב שמתנה זו תוכל להתבטא במובנים רבים – בצורה של מתנות לתינוק או אפילו כמתנה לעצמו. אם אישה בלידה מחליטה לפגוש אותך, ייתכן שתרצה להעניק לה את המתנה שמבטאת את אהבתך לתינוק שלה ואת המקום בו בחרת להציב אותה.

מתנות יכולות להיות מסובכות, לכן חשוב לדבר עם סוכנות האימוץ לפני שמתן. אם יש לך הזדמנות לפגוש את היולדת, כדאי לשקול לתת לה את המתנה שלך, אך אל תשכח את מה שאתה יודע עליה.

משהו שעוזר לשמור זיכרונות ולהתאים אישית את התינוק שלך יכול לשמור עליהם בעתיד ולהזכיר להם חודשים של עצבנות

התרגשות ושמחה. חלק מהציוד והמתנות לתינוקות משמשים למעשה את שני ההורים ואת התינוק שלהם. כשאתה מחפש את המתנות הטובות ביותר לתינוק, צעצועים טובים לתינוקות תוקפים אותם על ידי התמקדות בצלילים שהם יכולים לראות ובמה שהם יכולים לעשות איתם.

עיין במדריך שלנו ליצירת חבילת טיפול חדשה לאמהות ושתף אותה עם החברים

המשפחה והקולגות שלך – משתפי פעולה לקבלת הרעיונות הטובים ביותר למתנות לתינוקות. אנו שמחים לתת לכם כמה רעיונות נהדרים למתנות לתינוקות לאמהות טריות ולתינוקות שלהן, אז אנא שתפו! מדריך מתנות זה מהווה גם משאב נהדר למשפחות מאמצות הפוגשות את אם ילדם בפעם הראשונה. כשאתה מתחיל לחשוב על מתנות שאתה יכול לתת לה, אנו בחירות האימוץ באוקלהומה ממליצים לך לשקול מתנה של תינוק, תעודת לידה, או אפילו צילום של ילדך עם אמו. מתנה לאשתך שרוצה ללדת, שכן במתנה זו יש את הסמליות הטבועה שיש לתינוקות ואבני לידה.

כאשר מכינים תיבה זו

ההורים המולדים מרגישים רצויים במשפחתם ומוערכים. המתנה היקרה הזו מיוצרת כדי לאפשר לאב מצפה לחוות את בנו או בתו להסתגל לביתם החדש ולנחם אותו כי זה באמת מתאים. כשאתה מכין לה קופסה כזו אתה מרגיש לא רק רצוי, אלא מעריך.

תכשיטים קלאסיים אלו יהוו תוספת מוערכת לעץ שלך לאורך שנים רבות ויהיו בעלי ערך רב לילדים עתידיים ואפילו לנכדים

היות והקטנים נולדים ממש לפני החגים, ההורים שוקלים כיצד לחגוג את חג המולד הראשון של ילדם. להיות מסוגל לחיות ולהוקיר את הרגע החדש הזה עם הקטן הוא מתנה הניתנת שוב ושוב ושניתן לטפח לכל החיים. לקבלת המתנות הטובות ביותר לתינוקות בהתאמה אישית, עיין ברשימת הרעיונות האישיים שלנו למתנות לתינוקות.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *