מתנה להורים טריים

המתנה הטובה ביותר לאמהות ואבות טריים היא לבחור באחד הדברים החשובים ביותר בחיים: תינוק חדש. ערכו רשימה של כמה מתנות טובות מאוד שהורים טריים אוהבים לתינוקות שלהם ולהוריהם.

אם אתם מחפשים רעיונות אחרים למתנות דמויי תינוק

עיינו במדריך המתנות שלנו, המציע רעיונות לילדים ולהורים. ישנם גם רעיונות רבים שהורים טריים צריכים לכלול במרשם התינוקות, אך תוכל גם להבליט את מתנת התינוק שלך על ידי בחירה במשהו שאתה משתמש בו בפועל. בין אם אתם זקוקים למתנה לתינוק חדש, מתנת יום הולדת או אפילו מתנת יום הולדת מיוחדת, לא תטעו במתנה מתחשבת. הגענו ל -20 רעיונות למתנות נהדרות שההורים הטריים שלך באמת מאוד יעריכו.

אם אתה רוצה לגרום לאמך הטרייה להרגיש מיוחדת

דלג על הפרחים והעניק לה מתנה אמא טרייה משמעותית שתעמוד במבחן הזמן. עזור להורים טריים לשמר את כל מה שאתה צריך כדי להרכיב ולהציג את מתנתך המיוחדת לתינוק. שרצו להעניק לאמהות הצעירות שלהן תחושת ביטחון כשדילגו על הפרח והעניקו להן מתנה אמא משמעותית שעומדת במבחן הזמן.

בדוק את רשימת 10 המתנות שאינן תינוקות להורים טריים שהם זקוקים להם ואוהבים, ובדוק אותן כאן.

כדי לכסות את כל סוגי ההורים, רשימה זו כוללת מתנות מעשיות להקל על חייהם של הורים טריים, דרכים מהנות לפנק אותם, ודברים שההורים יכולים להשתמש בהם עבור הקטנטנים החדשים שלהם. יש משהו לכל הורה, בין אם הוא הורה חדש או הורה – או סתם אם או אב.

סט החלקים הזה יהיה אחת המתנות הפופולריות ביותר עבור הורה חדש, כמו גם מתנה נהדרת לאמא או לאבא הטריים.

הראה את אהבתך במתנה המסוגננת והפרקטית הזו של האם הטרייה וגרום לאם או לאב הטריים להרגיש אצילים עם אחת המתנות העולמיות שיקבלו אי פעם

מבחינה טכנית זו מתנה לתינוק, אבל זו דרך נהדרת להציג את האם החדשה ביותר בתפקידה החדש כאם ואם לתינוק חדש. ביבי תמשיך להעניק את המתנה הזו לאורך שנים רבות, כך שהורים טריים יראו אהבה במתנות מעוצבות ופרקטיות לאמהות טריות.

אם אתה נותן את מאמא בירד קופסא במתנה עם מנוי לחודש

אתה תאהב את זה כשהמתנה הזו תגיע לפתח ביתך של האמא הטרייה. אם אתה אמא או אב חדש, או אפילו סתם אם לתינוק שזה עתה נולד, אל תשכח לקבל השראה מכמה מהרעיונות האהובים עלי למתנות לאמהות טריות, שתוכל לקנות בהמשך אחת המתנות הטובות ביותר לתינוקות עבור התינוק החדש שלך או ההורה הטרי שלך.

כמו שכל אמא מנוסה תגיד לך, המתנה הטובה ביותר ליולדת טרייה היא מתנה מעשית שהיא באמת מעריכה. אתה יכול להכין סל מתנה משלך לאמהות חדשות עם כמה טיפים וציוד פשוטים.

לקבלת מתנת יום הולדת ייחודית ליולדת, קנו את פרחי הלידה של תינוקכם כמתנה לברכה, יחד עם הפרחים שלהם. עבור הורים טריים, זכרו את הטירוף שיקרה בשנת 2020 והעניקו להם קישוט זכוכית קלאסי לחג המולד.

עם כל האנרגיה הנוזלית אתה צריך לתת להם מתנה נהדרת

ולכן המתנה הזו מושלמת לאמהות חדשות. קופסת הצללים הזו היא המתנה המושלמת להורים טריים מכיוון שהיא ניתנת לתליה בכל מקום בבית ותמיד מעלה חיוך בפניהם. אמהות טריות יעריכו זאת, וזה יכול לגרום להן להיות עצבניות לחזור לעבודה. ההסתגלות למחזורי השינה המשתנים של ילוד וחזרה מהעבודה עלולה לגרום להם לחרדה לאורך כל היום.

כשמחפשים מתנות לאמהות טריות

תינוקות ופעוטות, בדרך כלל מתנות מרוכזות עולות בראש, אבל הנה העניין: לא משנה כמה מתנות יקבלו במקלחת התינוק, הורים טריים צריכים לקנות ציוד. אם הורה טרי הוא אם מניקה, עד כמה הם מתכוננים לכך? אחת המתנות הנפוצות ביותר שיש להורים לתת כשהם במקלחת התינוק היא בקבוק מים מבודד.

בעוד שאמהות טריות מקבלות המון דברים לתינוקות

חלק מהמתנות הטובות ביותר שיש מתנות של תמיכה. הורים חדשים שכבר יש להם את כל מה שהם צריכים עבור התינוק שלהם יכולים לתמוך מאוד בבריאותם ובאושרם. להביא מתנה מתחשבת לאם טרייה זו דרך נהדרת לוודא שהיא מרגישה אהובה וקצת כמוה. שמנים אתרים, ריח מסוים של תינוק חדש (למשל חיתולים) הופכים מתנה הגיונית ומהורהרת משמן אתרי.

יהיה לך הורה חדש שמרגיש שזה בעולם בכל פעם שהוא יראה את המתנה היקרה שלהם

פיג’מה שיקי ככל שיהיה נוח הם מתנה טובה לכל אמא טרייה, אך הן נהדרות במיוחד עבור אמהות טריות. יתכן שאתה עדיין על השעון כהורה ויהיה מספיק זמן לאמא בעתיד המיידי. אמהות ואבות טריים ירגישו קצת יותר אנושיים, שלא לדבר על כך שהם לא ירגישו נשכחים אחרי העומס של מתנות לתינוק.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *