מתנה לאבא ליום הולדת

מתנה לאבא להיום הולדת

קיצוץ תרנגולות במזלג הוא כמעט לא תרבותי, במיוחד עבור אב שאוהב לתעל את איש המערות הפנימי שלו כשהוא על הגריל. לאבא, אין תירוץ לתת לו עניבה או שובר משעמם השנה אם הוא רוצה משהו מיוחד שעדיין אין לו.

אם אתם מחפשים רעיונות מתנה מתחשבים ליום האב, חשבו על חמיכם, אביכם החורג או סבא. הראה לאביך כמה הוא אומר לך עם קופסת מתנה מלאה במתנות ליום האב. הפוך את אבא לקרניבור שמח בחג זה עם מנוי לשירות משלוחי הבשר עמוס פרות.

מתנה טובה ליום האב יכולה להיות קשה להשיג

לעתים קרובות יותר ממה שמישהו רוצה להודות בה. למצוא את המתנה המושלמת ליולדת יכול להיות קשה, אך מניסיוננו זה יכול להיות קשה באותה מידה לקנות את המתנה הטובה ביותר לאבא – או לכל אבא שרוצה לגלות מה הכי חשוב. חלק מלהיות אב הוא היכולת להגיד מה שאתה רוצה.

למרות שכולם מסכימים שהאדם הכי קשה לקנות מתנה

הוא אבא, סבא נכנס בשבריר שנייה. אנו בטוחים שאם תקדישו רגע תמצאו כמה דברים שהם המתנה המושלמת לכל מה שאבא רוצה. יש לנו רעיונות לגולף, לאנשים החיצוניים, למטיילים, למוזיקאים ולכל התשוקות והתחביבים של אביך, ויש לנו רעיונות למתנות שמושכים את נשמתו.

אם אינך מוצא את המתנה המושלמת לאבא

מגוון הרעיונות הנהדרים שלנו מתאים כמעט לכל תקציב. מיום האב ליום הולדתו של אבא ועד חג המולד, ילדים (במיוחד ילדים צעירים יותר) זקוקים לעזרה במתנות לאביהם. בחג המולד האחרון זרקתי את הבן שלי וחלקנו ארון.

יום האב

הוא חג לילדים להביע את הערכתם לאבותיהם, ומכיוון שמשפחתנו צעירה, נוכל להזדקק לעזרה מסוימת בכך. אבא ישמח לקבל את סט המתנות ליום האב הזה, שמגיע עם בקבוק נירוסטה שחור, אולר וקופסה המשמשת כמידור. יש לו את כל מה שהוא צריך כדי להוריד את הראש, ואתה יכול להיות בטוח שהמסע שלו הושלם כי אתה יודע שיש לו את המשקה האהוב עליו במקום כלשהו, איפשהו את הסיגר שלו, אולר למקרי חירום ומשהו מאובזר לחלוטין לנסיעה שלו escapades.

ראשי התיבות של אבא נחקקו על הקופסה

המשמשת כמחמיד ואולר, ושמו הוא על הבקבוק השחור מנירוסטה, מה שהופך את ערכת המתנה ליום האב, שמגיעה עם הבקבוק, אולר והומידור, למיוחדת . עבור בחור שצריך להצית את עצמו, זו לא רק מתנה ליום האב, אלא משהו שהוא יהיה גאה בו. מוצרי הטואלטיקה של אבא מסודרים לנסיעותיו, אז תנו לו תיק שירותים בהתאמה אישית.

אם

הוא זקוק ליותר כלים לאחסון ממה שכבר יש לו, יהיה עליך להזמין עיצוב שני שמצטבר. כל פריט בקופסא מותאם אישית עם שם האב וראשי התיבות, מה שהופך אותו למתנה מיוחדת ליום האב. רוב הסיכויים שהאבא הטרי לא יספיק לחלוט לעצמו כוס ראויה בחייך.

אם ג’פרי הבודסטר צפה בחייו הקטנים במיקרוסקופ

הוא בוודאי ישמח להפנות את עיניו לשמיים. אני מתאר לעצמי שבשנים הבאות ילדינו יזכרו שאביהם תמיד בנה, תוקן ויצר. הוא ייהנה להראות להם איך לבנות דברים, ואנחנו נשכנע את ילדי השלוש שלנו לעשות דברים על ידי הבטחה שנבנה משהו בשבילו.

לטענת מאות הסוקרים שנתנו לסט זה דירוג של 4.7 כוכבים

מתנה זו חזקה ועמידה, אך היא גם מפנקת ואלגנטית. אבינו הוא מעריץ גדול של לגו, וכעת כשהוא חבר לבני נוער, הוא יוכל להרכיב שני לבנים, והשניים יכולים להדביק קונסטרוקציות לגו לשולחן כיפוף הראש שלהם. הוויסקי נותן תו אחר כאשר הוא מוזג מבקבוק בסגנון שנות העשרים של המאה העשרים לבקבוק, והוא יודע את זה, אז הוא יהיה נרגש לפרוץ את המתנה הזו בפעם הבאה שהוא או עמיתו ישתו כוס סקוטש. אנו מעריכים את הלך הרוח העצמי, אך זה לא מקל על הקניות. הדבר היחיד בהמבורגר המפורסם של אבא הוא שהוא ממולא בגבינה צמרמורת.

כדי לעזור לך למצוא את המתנה המושלמת לאבות שלך ליום ההולדת הבא, ריכזנו 32 פריטים שימושיים ומקסימים ממגוון, שרבים מהם דמויי אבא. אם התחביב של אביך הוא אובססיה חדשה, בין אם זה אסטרונומיה, היסטוריה של המאה ה -20 או מדריכי הכוכבים והספרים הרבים ממלחמת העולם השנייה, אתה יכול לקנות אותו.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *