מתנה לאבא טרי

מתנה לאבא טרי

ריכזנו עבורכם רשימה של רעיונות למתנות מוכחות ואמיתיות שבוודאי ישכנעו אתכם, ואנחנו מעגלים את כולם מתוך הנחה שכהורה חדש ישן ומרעיב, זה יעזור לכם לגלות מחדש מי אתם ומה אתם מחפשים.

בחרו משהו קלאסי מאוסף המתנות שלנו לאבא

כדי לתת לאביכם הפתעה ליום הולדת נוצצת או לתת לו משהו ייחודי לחג המולד. קופסת מתנה זו מ- GloveBox (פרטים בהמשך) היא מתנה DIY מחושבת לאבא בחייכם. זה מושלם לתת לאבא משהו אחר, ייחודי וקצת מהנה ליום הולדתו.

מטבלים קטנים אלה מגיעים במגוון צורות וגדלים, מגודל קטן ובינוני ועד גדול וגדול. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים, גדלים וצורות ויכולים להתאים עד גיל 12!

אם יש לך תינוק או פעוט בבית

רעיון למתנה זה בוודאי יעודד אותך למצוא את המתנה המושלמת לאב חדש. בין אם מדובר במשהו גדול שתמיד השתמשת בו או בקשר אליו באהבה לידת תינוק, מתנות לאבות טריים הן דרך נהדרת לחלוק את המסע ולגרום לאבות להרגיש כלולים. זו יכולה להיות מתנה נפלאה עבור האבא הצעיר ביותר, שנעדר כל עוד הוא רוצה. זו דרך מושלמת עבורו להתעטף לפני שהוא יכול להירגע עם מקלחת חמה ארוכה.

הכרטיס הפשוט והמחיר הזה

הוא מתנה נהדרת להעניק לאבא חדש כשהוא תקוע בתקציב הדוק. גש לארנק שלך והשליך כמה כרטיסי מתנה ליצירת “ערכת ההישרדות החדשה של אבא” האידיאלית לבעלך או לחברך (גם לאבות מגיע קצת אהבה). אם אתם מחפשים את המתנה הטובה ביותר לרעיון אבא אי פעם, פנו לאמזון בכדי למצוא רעיונות נהדרים.

אחרת

אתה יכול להיות מעשי ולמצוא מתנה לאב חדש בבית חולים שאינו שובר בנק אבל מציע ערך מוסף אמיתי לחוויה. אתה יכול לדמיין שקית פלאים המכילה את כל הבגדים, החיתולים, המגבונים לתינוקות וצרכים יומיומיים אחרים, או “פפמוביל חדש” שיעמוד בקלות בתפקיד החדש שאתה מקבל על עצמו עם בן המשפחה הקטן והנחמד הזה. אם אתה אוהב את הרעיון לתת לאבא שלך מתנה מהנה או לראות הזדמנויות נוספות, בדוק כמה מהמתנות האהובות עלינו ליום האב.

הכינו ספר יקר משלכם לאביכם באמצעות הבלוג הפופולרי הזה שמראה לכם כיצד להרכיב מתנה נהדרת וזולה. קח את מה שאתה צריך, חשוב על המתנה המושלמת למה שאביך אוהב לעשות, ואז סרוק את רשימת המתנות למטה ומצא אותה בשבילו.

החניך הקטן המאושר

הוא המתנה המושלמת לאב חדש או מצפה, מכיוון שהוא מתנה נהדרת למקלחת לתינוק. בין אם אתם קונים ליום הולדת של אביכם ובין אם רק רוצים לשלוח לו מתנה קטנה לחגוג את העולה החדשה, ישנן דרכים רבות לתמוך בכל סוג של אירוע שאביכם אוהב. השג לאביך תינוק מוכן עם שמיכת התינוק המתוקה והמקסימה הזו לתינוק החדש שלו. לא רק שזה מהווה מתנה נהדרת למקלחת לתינוקות, אלא גם עושה אבא נהדר – גם הוא – מתנת יום הולדת. בין אם אתם מחפשים משהו נהדר או מתנה ליום האב ברגע האחרון, הנה כמה מהרעיונות הטובים ביותר למתנות DIY. מציאת מתנה לגבר החשוב בחייו של גבר שאינה חייבת להימשך שעות ועלות אלפים יכולה להוות השראה בפני עצמה.

כמה מהמתנות הטובות ביותר לאבות – גיסים – נמצאים כאן ברשימה זו, החל ממוצרים עם נגיעות הומור ועד למזכרות סנטימנטליות.

אם אתה אבא וה- MO שלך קונה רק זוג גרביים ואוהב לצחוק, זו המתנה המותאמת אישית המושלמת עבורך. פריטי תינוקות הם מתנות מושלמות לאבות – גיסים, במיוחד אלה עם תינוקות בבית, כמו חיתולים, חיתולים לתינוקות ומגבונים לתינוקות.

אם אתה חוגג את יום האב הראשון שלך עם האלוף הקטן שלך

רעיון המתנה הזה הוא בשבילך. זה יהיה נהדר להוסיף את זה כמתנה לאביך לאבא, אבל זו לא מתנה סטנדרטית, אז אני אשים את זה כאן. בעזרת המתנה המושלמת הזו תוכלו להפוך את יום אביכם למיוחד ולהזכיר לכם כמה גדול אביכם. מתנה זו חייבת להינתן מתוך מודעות לכך שהיא משמשת בפועל, לא רק לעצמך.

אם למשפחה החדשה שלך אין מצלמה ראויה

או שאתה מחפש מצלמה דיגיטלית אמינה לבנך או לבתך, זו המתנה המושלמת. מצלמה טובה תהיה מתנה נהדרת לאבא הטרי ותספק למשפחה זיכרונות לכל החיים. מה יכול להיות טוב יותר מאשר מצלמה יפה עם עדשה נהדרת, עדשה טובה ועדשה באיכות גבוהה?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *