מתנה לאבא חדש

תן לאבא הטרי בחייך כמה ספרי ילדים שלא משגעים אותו. הנה רשימת ספרי הלוחות הטובים ביותר לתינוקות שהוא אוהב לקרוא בקול רם. ספרים אלה הם המתנה המושלמת לאב חדש ויגרמו לקטן שלו לצחקק עוד שנים רבות.

יום האב

הוא הזמן המושלם להראות לאב חדש שאכפת לך ממתנות ייחודיות ושימושיות. הקדישו רגע לברך את האב החדש או המצפה בחייכם במתנת אב חדשה ומחושבת. עיין ברשימה זו של המתנות הטובות ביותר ליום האב הראשון לכל סוג של אבא, בין אם הוא מחכה לתינוקות שלו או שהוא כבר אוהב את בנו או בתו שזה עתה נולדו.

המתנות הטובות ביותר לאבות טריים יכולות להיות מתנות פרקטיות המסייעות להם לנווט בימי ההורות הראשונים

למזכרות מתוקות לציון אירוע חיים חשוב, או למתנות יוקרה הפונות לחוש הסטייל הייחודי שלהם. בין אם אתם רוצים לקנות מתנה ראשונה ליום האב, יום הולדת או מתנה לחג המולד, או פשוט לשלוח משהו לאב חדש כדי לחגוג הגעה חדשה, ישנן אפשרויות לכל סוג של אירוע לאבות. מצאנו מתנות לאב הטרי בחיים שלך, בין אם אתה אישה שקונה בשם הקטנים שלך או בן משפחה שמנסה להראות את אהבתך.

הפוך את יום האב הראשון שלו לבלתי נשכח עם המסגרת המחושבת הזו הכוללת את התצלום הראשון שלו עם צרור השמחה שלו. זו המתנה הסנטימנטלית המושלמת לאב חדש שכבר מלא בתמונות של ילדו.

הזכרו לאב הטרי בחייכם את סגנונו והשראתו באמצעות הקלף הייחודי הזה שיעניק לו צחוק גדול ביום האב הראשון שלו. זה רעיון מהנה ומשתלם עבור אבא שאוהב בירה.

יום האב כבר כאן

אז הפכו אותו למיוחד עם המתנה המושלמת שמזכירה לו איזה אבא גדול. יש שפע של רעיונות מעולים למתנות ליום האב לאבות חדשים, בין אם זה גאדג’ט מגניב שעיניו חושבות שהוא קל דעת, פריט ביתי חדש או משהו שימושי שהוא באמת זקוק לו, אך לא הספיק לקנות לעצמו. מרעיונות למתנות של הרגע האחרון ועד משהו ששכחתם לקבל ליום האב. להלן 45 מתנות יום האב הטובות ביותר לברך ולכבד אב חדש ביום מיוחד זה שיעזור לך לבחור נכון.

כל אב צריך לשאת את כל התינוקות

מה שהופך את החיתולים למזכרת. עם בטנת רשת נושמת וקפוצ’ון קלאסי להכיל את כל מוצרי התינוקות החשובים, האב הטרי בחייך לא יתבייש לסחוב תיק תינוק חמוד מסביב. חולצת Lalabu Dads חולצת הקנגורו הטובה ביותר לאבות שכל אבא חדש צריך לראות כשהוא מרגיש מחובר לתינוק שלו, וזה מתאים במיוחד.

למרות שאני בטוח שאמהות חדשות זוכות לתשומת לב רבה

חשוב לא פחות לזכור את יום האב הראשון של אב חדש. הגיע הזמן לחגיגות שופעות, אבל גם יום האב הוא עניין גדול. להראות שאנחנו מעריכים את האבא הטרי, לא רק את אמא לתינוקות, זה רעיון נהדר.

הקמנו סדרה של מתנות ליום האב לאבות טריים שלדעתנו יעזרו להורה חדש ורעב לגלות את שפיותם

בין אם זה אבא לגולף, אבא יין, אבא לכושר או משהו אחר. יש להם המון רעיונות למתנות לאב או אם טריים, אבל אנחנו עוברים את הסיבוב הזה בצורה הטובה ביותר.

למצוא את המתנה המושלמת לאב טרי

במיוחד לאבא בפעם הראשונה, יכול להיראות קל. כמו אמהות חדשות, צריך לתת לאבא בפעם הראשונה משהו שיגרום לו להרגיש קצת יותר מיוחד. אבות יכולים להיות קשים לחנות, אך קל להם לחגוג את יום האב הראשון שלהם במתנה משמעותית.

מתנה טובה ליום האב בפעם הראשונה יכולה להביע את אבא את אהבתנו והערכתנו אליו

לאבות ולאימהות מגיע יום מיוחד ביחד, ואם כן הם ייהנו מיחס מיוחד והמון אהבה מהמשפחה. אמהות עשויות להזדקק להפסקה כדי שהמתנה שלהן לאב חדש תוכל להציל אותן.

המתנה הזו לאב הטרי היא ספל שיזכיר לו שלעולם לא ישן שנת לילה מספקת, למרות שעברו שנים מאז שהוא ראה את תוכנית הזומבים האהובה עליו. נסיעה בעגלה מתוקה היא בשבילו כשהוא מכניס את התינוק לעגלה כדי לתת לאמא הפסקה.

לאב חדש עם חוש הומור טוב, אתה יכול לקחת את הרעיונות האלה לכל כיוון. המתנה הטובה ביותר לאבות ללא חוש הומור מלאה בבדיחות של אבא גביני. הוא יראה שגם אם אתה לא אבא, אלה מהמצחיקים ביותר שלהם.

בנק כוח חזק שמתאים לכיס

הוא אחת המתנות הכי שימושיות לאבא הראשון עם אבא חדש שמשתמש בטלפון שלו כל היום, צגי תינוקות, מכונות רעש, צגי הזנה ועוד. עם שלוש היציאות שלה – שני USB ומיקרו USB אחד – הוא יכול לטעון מספר מכשירים בו זמנית. סיר הלחץ החשמלי אינסטנט פוט דו 7 ב -1 הוא מתנה טובה לאבא עסוק שאוהב לבשל (ראה להלן), אך החיים עם אבא חדש יכולים להיות קדחתניים כשאתה צריך לקחת על עצמך מטלות בישול ונמנום.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *