חולצה לאבא טרי

חולצה לאבא טרי

מכיוון שטופ אקדח חדש ישוחרר בעתיד הקרוב, אנו מקווים שזה הזמן המושלם לקנות לאבא-לי חולצה ואונסי תואמים. מצפה לאבא הטרי עם סט החולצות הזה ונהנה למזוג בקבוק חלב. השרו חיננית בסבון והשאירו אותה בשמש זמן מה לעבודה.

התה התערובת היפה הזה מכותנה מגיע בחמישה צבעים שונים

כך שלא תצטרכו לדאוג אם אבא לא אוהב את זה, פשוט בחרו אותו בצבע האהוב עליו ותהיו בטוחים. החולצה הזו מיועדת לאבא שחושב שהוא האבא הכי טוב בעולם, ואם אתה מסכים איתו, החולצה הזו היא המתנה המושלמת עבורו ביום האב.

תהנה לבלות עם אבא בשממה עם אחת מחולצות האבא המגניבות האלה. אם אביך גורם לך למלא אותו, זה התה שאתה מחפש. לילדה הקטנה שלי מעולם לא הייתה חולצת טריקו של אבא, אז זה טבעי שאבא רוצה להגן על הילדה הקטנה שלו, גם אם היא אישה בוגרת.

עבור האב שלא תמיד מציג את ההתנהגות הטובה ביותר שלו אך עדיין זוכה בפרס האבא הטוב ביותר בעולם

תה האבא הזה יפצח אותו. להצחיק אותו הוא תמריץ שעליו לבצע טוב יותר בפעם הבאה. הדבר הכי טוב בחולצה הזו הוא שהוא יודע שהוא היה חצוף ולא הגיע לרשימה.

סט המטבח / פינט / חצי חצי ליטר הזה יהיה נהדר לחגיגת יום פטריק הקדוש

בין אם אביך צריך לשתות ובין אם לא. נהדר לכל המשפחה, ההורים עם התינוקות יכולים ללבוש את זה, כך שהאב ומעריצי הכשות העתידית שלו לא יצטרכו להיות בני 21. האהבה של האבות למלחמת הכוכבים מכה אפילו את העיצובים הכי מצחיקים בהשראת מלחמת הכוכבים.

מצאנו מתנה לאב הטרי בחיים שלך

בין אם אתה אישה שקונה בשם הילדים שלך ובין אם בן משפחה שמנסה להראות את אהבתך. התחל מהמשפחה המקורית של אבא והוסף רמיקס הדרן עם טיפת מיקרופון ומקצב חדש ורענן. מסגרת מתחשבת היא המתנה הסנטימנטלית המושלמת להעניק לאב חדש מלא בתמונות של ילדיו. – — אני רוצה להסב את תשומת ליבך מ- Crazy Dog ולהקפיד לבדוק את הגרביים המצחיקות שלהם, הכוסות היצירתיות וסינרי הבישול המהנים לאנשים שאוהבים לצלות. Crazy Dog בטוח יהיה זוכה השנה עם מאות עיצובים למתנות פופ. הקפוצ’ונים והטנקים המובילים שלנו מודפסים ממש כאן במחסן ברוצ’סטר, ניו יורק.

הדבר הכי מצחיק בחולצה הזו

הוא שאף אחד לא רוצה לחכות לעומס הנפיחה. באותו הזמן , אבא לא יכול שלא לצחקק וליהנות מכיוון שהוא לובש את אחד מהקרירים חולצות טריקו של אבא. אבא שלך אוהב את מקומו וזו זריקת הטי המושלמת לסלול את הדרך בשבילו.

עבור האב

שהוא הזכר הטיפוסי, חולצת טריקו זו היא חובה לחולצת יום האב שלו השנה. אם אבא לא מצליח לתקן את זה, אנחנו מפשיטים חולצות לגבר שיודע לתקן דברים בחנות החומרה. עבור ילד העל במשפחת אמא ואבא, חולצת טריקו זו היא הצילום המשפחתי המושלם עם חולצות תואמות לכל אחד מבני המשפחה.

באותם רגעים בהם

הוא זקוק להפסקה, הוא יכול לסמוך על סט ההישרדות של האבא החדש הזה. סופר אבא, סופר קיד, סופר בייבי: בסט החולצות התואמות הזה תקבל גם להקת כלבים תואמת כדי שחבר הכלב שלך לא יצטרך להישאר בבית לבד. הוא יכול לסחוב את ילדיו באהבה, והוא יכול אפילו להתאים אישית את מחזיק המפתחות של אבא פני מאטסי.

קנו את ערכת ההישרדות של אבא חדש ומלאו אותה בדברים האהובים עליו

בין אם זה בירה, ממתקים או חטיפים מלוחים. עזור לו להישאר בכושר בבית עם ה- Jump Jump Rump הנמכר ביותר באמזון. ספר הורות בשם Gear Up for the Big Game: How to Get Your Life Back מציג אבות טריים לאבהות.

זה נותן תחושה טובה להיות מסוגל להוסיף מגע אישי לעיצובים שלנו שמשמח את הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו מרוצים מאוד מהמידות שהם לובשים על חולצות הנשים שלנו. אם אינך בטוח איזה גודל אתה מזמין, אנא עיין בטבלת המידות שלמעלה או פנה אלינו ישירות.

הורים הם מכוני ג’ונגל אנושיים שמקלים על אבות לבדר את הקטנטנים שלהם מסביב לשעון, והחולצה הזו משמשת כמסלול רכבת. אנו אומרים “הגבירו את הווליום” מכיוון שנחרח (חצי ליטר או חצי חצי ליטר) המוצב בבית עם ארבעה ילדים הוא חזק.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *